У музеї на Волині відкрили виставку з сучасними воєнними експонатами

У музеї на Волині відкрили виставку з сучасними воєнними експонатами

У музеї на Волині відкрили виставку з сучасними воєнними експонатами
. Фото: Мирослава Мороз

У Ковельському історичному музеї відкрили виставку з воєнними експонатами з передової, котрі для закладу передали військові з Волині. Це оновлена експозиція під назвою "Україна незламна", яка відтворює хронологію подій від осені 2013 року і дотепер.

Як повідомила на Facebook-сторінці закладу головна зберігачка фондів музею Мирослава Мороз, експозиція представлена у двох розділах. Перший розділ виставка присвятили Революції Гідності і Небесній Сотні, другий розділ відтворює події війни в України від 2014 року і дотепер.

У музейній залі представлені військові речі, що використовувалися на Донбасі у зоні проведення АТО і ООС, бойові прапори Національної гвардії України і ЗСУ, шеврони, залишки сучасної зброї, спогади, світлини та інші речі ковельчан, які воювали на сході України.

Серед предметів, пов'язаних із вторгненням РФ в Україну – уламки зброї російських окупантів, одяг, сухпайки і особисті речі російських військових.

"За останніх три місяці музейна збірка поповнилася новими експонатами цієї героїчної і водночас трагічної доби, з поміж яких, дитячі малюнки і листи підтримки українським захисникам, речі, пов’язані з волонтерською діяльністю. Наш музей розповідатиме нащадкам про жорстоку війну, яку розв’язала Росія", – зазначила музейниця.

Що відомо

  • Виставку в Ковельському історичному музеї почали готувати до відкриття на початку червня: експонати для неї збирали з 24 лютого. Експонати для музею передав полковник ЗСУ з Ківерців та військові сапери.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок