До створення панно долучилися вісім дітей-переселенців з Києва і Харкова та п’ятеро їхніх ровесників з Луцька. Кожен малював те, що рідне і близьке серцю, – розповіла Суспільному одна з авторок ідеї Людмила Салинська.
Над створенням панно працювали чотири заняття, а це – майже десять годин, говорить Людмила Салинська. Діти-переселенці з батьками зобразили будинки, дерева, квіти, людей, котів та янголят. Допомагали їм у цьому учні Луцької художньої школи.

Назву "Повернення додому" для панно запропонували переселенці.
"Коли ми починали це все малювати, було дуже важко наповнити якимсь таким барвистим змістом. Але в першу чергу, це наша мрія – повернення додому", – говорить переселенець з Харкова Степан Карпусь, який разом із 12-річним сином долучився до створення панно.
Через постійні обстріли родина Харкова на початку березня приїхала до Луцька. З того часу старший син Тимофій відвідує уроки арт-терапії при Луцькій художній школі. До війни, – каже хлопець, – ні разу не малював, а тепер – подобається.

Панно створили на спеціальному будівельному полотні. Малювали акриловими фарбами. Його довжина п'ять з половиною метрів, а ширина метр та двадцять сантиметрів, — говорить Людмила Салинська.
Зараз панно експонується в артгалереї луцького Палацу культури.
Читайте також
- "Малюють, співають, танцюють: у Луцьку запрацював центр арттерапії для дітей"
- "Терапія пластиліном: у Луцьку дітей та дорослих навчають створювати мультики"
- "Мистецтво проти війни: 25 художників у Луцьку розмальовують бомбосховище"
Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.