Подружжя Ірини та Володимира Ярмоленків місяць живуть в гуртожитку Луцького центру профтехосвіти. Пенсіонери приїхали до Луцька з міста Ізюм Харківської області, яке нині обстрілюють, — розповів Суспільному голова родини Володимир Ярмоленко.
Дружина Володимира Ірина Ярмоленко каже: їм пощастило, бо коли виїздили 4 березня — не бомбили. Нині рідні, які лишилися в Ізюмі, розповідають, що обстріли тривають постійно. Що з їхньою квартирою та батьківським будинком пенсіонери не знають.
"Там два будинки розбомбили так, що недавно витягнули 58 людей. Самі найняли екскаватор і розгребли", — розповідає Ірина Ярмоленко.

Зі слів шістдесяти шестирічного Володимира, до Луцька запропонував поїхати товариш-волонтер, який живе на Волині. Він допоміг Ярмоленкам заправити автомобіль бензином та розповів про те, де можна знайти прихисток.
Відтак подружжя Ярмоленків з 7 березня проживає у гуртожитку Луцького центру профтехосвіти. Кажуть, що умовами задоволені: тут є вода, світло та опалення. За цей час зареєструвалися, як вимушено переміщені українці та отримують пенсію, — говорить Ірина Ярмоленко.
Володимир Ярмоленко каже, що хоче повернутися додому. Там на нього чекає сто кущів винограду. "Це моє хобі було таке, десь 6-8 років цим займався", — говорить чоловік.
Переселенців у гуртожиток Луцького центру профтехосвіти почали заселяти на початку березня. За цей час тут безплатно жили 266 людей. Нині тут зупинися 105 вимушено переміщених українців, з них — 28 дітей, — говорить комендантка гуртожитку Оксана Кульчиковська.
Читайте також
- Допомога для переселенців у Луцьку: куди звертатися
- За місяць на Волині прихистили майже 50 тисяч переселенців
- "Готові свідчити в суді": подружжя лікарів з Маріуполя переїхало на Волинь
- У луцькій церкві облаштували прихисток для евакуйованих українців
Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.