На Волині відсторонили від роботи майже тисячу невакцинованих освітян

На Волині відсторонили від роботи майже тисячу невакцинованих освітян

На Волині відсторонили від роботи майже тисячу невакцинованих освітян
. Суспільне Луцьк

З 8 листопада на Волині офіційно відсторонили від роботи 995 невакцинованих працівників освітніх закладів. Про це в коментарі Суспільному розповіла заступниця обласного управління освіти Тетяна Соломіна.

Серед відсторонених – 348 працівників закладів дошкільної освіти та 647 працівників шкіл. Усього в області 38 150 освітян.

Зі слів Тетяни Соломіної, учні 396 шкіл на Волині наразі навчаються дистанційно. Всього в області – 562 заклади загальної середньої освіти. Вісім загальноосвітніх навчальних закладів пішли на канікули.

Яка ситуація у Луцьку

На території Луцької громади працюють усі дошкільні навчальні заклади, у загальноосвітніх школах очно навчаються учні перших-четвертих класів. Усі старшокласники – на дистанційному навчанні, – розповів Суспільному керівник департаменту освіти Луцької міськради Віталій Бондар.

Серед працівників освіти, а їх в Луцькій громаді понад шість тисяч, допущено до роботи понад 95 %. "Щодо тих осіб, які мають одну вакцину, вони не можуть бути відсторонені. Але у червоній зоні працюють дистанційно", – зазначив керівник міського департаменту освіти.

Суспільне побувало у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти від коронавірусу вакцинувалися 107 працівників, з них двома дозами щепилися 92 людини, – розповів директор інституту Петро Олешко. З його слів, бухгалтер, двірник та двоє вахтерів сьогодні на роботу не вийшли, вони не вакциновані.

"Люди попереджені ще в п’ятницю, що вони відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Вони знають, що або провакцинуватися, або коли закінчиться карантинні обмеження і тоді можна знову приступати до роботи", – додав директор. Протягом тижня інститут працюватиме у дистанційному режимі.Г уртожиток, у який нині мали заїхати 324 слухача курсів, зачинений.

Що відомо

  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 417 випадків коронавірусної інфекції. Шість людей померли від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.
  • Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 227 278 людей, отримали дві дози та повністю імунізовані – 148 392 людини. Загалом провели  375 670  щеплень.
  • 22 вересня Міністерство охорони здоров'я запровадило обов'язкові щеплення від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.
  • Відсторонення працівників та держслужбовців проводитимуть за наказом або розпорядженням керівника держоргану (держслужби) або підприємства, установи, організації з обов’язковим доведенням його до відома особам, які відсторонюються. Водночас строк відсторонення встановлюється "до усунення причин, що його зумовили".
На початок