На Волині у відділеннях "Укрпошти" почали щеплювати проти COVID-19

На Волині у відділеннях "Укрпошти" почали щеплювати проти COVID-19

На Волині у відділеннях "Укрпошти" почали щеплювати проти COVID-19
. Волинський центр профілактики хвороб

У відділеннях "Укрпошта" розпочати щеплювати охочих волинян проти коронавірусної хвороби. Про це Суспільному в телефонному коментарі повідомила заступниця директора Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Надія Костирка.

Вакцинальна кампанія направлена на осіб, старших 65 років, котрі належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19.

"Будуть працювати виїзні бригади і буде можливість щепитися всім охочим пенсіонерам у відділеннях Укрпошти. Вчора (7 жовтні – ред.) узгоджувалися графіки та після погодження та закріплення їх за виїзними бригадами пенсіонери вже можуть щеплюватися", – повідомила Надія Костирка.

Як повідомили на сайті облдержадміністрації, станом на 8 жовтня тимчасові пункти щеплення на базі відділень "Укрпошта" розпочали роботу в Камінь-Каширському та Ковельському районах. Зокрема, наразі відкриті такі пункти у містах Камінь-Каширський, Любомль та Ковель, селищах Любешів, Маневичі, Турійськ, Ратне, Стара Вижівка та Шацьк.

Також усі центри у відділеннях "Укрпошти" в Ковельському районі запрацювали у тестовому режимі.

Голова ОДА Юрій Погуляйко на офіційній сторінці у Facebook повідомив, що за минулу добу в тимчасових пунктах вакцинації в поштових відділеннях проти COVID-19 вакцинувалося 60 осіб.

Що відомо

  • У Маневицькій багатопрофільній лікарні через зростання кількості недужих на коронавірусну інфекцію розгорнули 90 додаткових ліжок для хворих. Також додаткові місця розгорнули в обласному тимчасовому інфекційному госпіталі.
  • На Волині затвердили додатково дві лікарні, які надаватимуть медичні послуги хворим на коронавірусну хворобу: Маневицька ЦРЛ та Луцька районна лікарня.
  • У вересні в тимчасових інфекційних госпіталях для хворих на коронавірусну хворобу у Волинській області почали підготовку до початку нової хвилі захворювання.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

На початок