Два медзаклади Волині готові приймати хворих на коронавірус

Два медзаклади Волині готові приймати хворих на коронавірус

Два медзаклади Волині готові приймати хворих на коронавірус
. UA.Волинь

Лікар-інфекціоніст Руслан Морочковський розповідає: симптоми китайського коронавірусу нагадують ознаки грипу і застуди. Медик каже – в обласній інфекційній лікарні є чотири бокси і десять ліжок для ізоляції пацієнтів, у тому числі і з коронавірусною інфекцією.

Керівник Обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський: "Наявні засоби індивідуального захисту для персоналу, в загальній кількості їх вистачить для в перші дні надання допомоги хворим. Специфічного лікування короновірусної інфекції на сьогоднішній день не існує. Відділення інтенсивної терапії у нас є, яке може надавати допомогу важкохворим з будь-якою інфекційною патологією. Там наявні і апарати зі штучною вентиляцією легень, і кисневі оксігінатори, є централізована подача кисню від кисневих балонів."

Діагностувати коронавірусну інфекцію можна лише лабораторно, розповіла лікар-епідеміолог Валентина Хамутінкіна.

Лікар-епідеміолог Валентина Хомутінкіна: "Наші працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, сюди входить респіратори, окуляри, халати, рукавички .В разі підозрілого випадку, то хворий буде ізольовуватися, це вже спільно з управлінням охорони здоров’я, і будуть проводитися епідемічні заходи щодо контактних і щодо хворих."

У Луцьку визначили два лікувальні заклади, куди направлятимуть хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, розповів директор волинського обласного центру громадського здоров’я Сергій Новосад.

Директор Волинського обласного центру громадського здоров’я Сергій Новосад: "Це Обласна інфекційна лікарня, якщо буде хвора вагітна або породілля, то допомога таким хворим з підозрою на коронавірус буде надаватися в обласному перинатальному центрі. Виділено також дві карети екстренної допомоги з локалізацією в місті Ковелі та Луцьку, які будуть доставляти хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію до лікувальних закладів."

На початок