Найбільше від COVID-19 на Волині вакцинуються педагоги та медики

Найбільше від COVID-19 на Волині вакцинуються педагоги та медики

Найбільше від COVID-19 на Волині вакцинуються педагоги та медики
. Суспільне Волинь

На Волині станом на 25 серпня щепилися від коронавірусної хвороби 148 878 волинян. Це досить низький показник серед усіх областей України, – повідомила Суспільному регіональна координаторка з вакцинації Надія Костирка.

Щеплення першою дозою вакцини отримали 90 038 волинян (11,4 % від дорослого населення), другою дозою – 58 840 волинян (7,5 % від дорослого населення).

Зі слів Надії Костирки, у пріоритеті на вакцинацію є медики та освітяни, з яких щеплення отримали понад 45 % медиків та 23,3 % педагогів.

Найбільше від COVID-19 на Волині вакцинуються педагоги та медики
Суспільне Волинь

Суспільне побувало в одному з пунктів вакцинації у громаді на Волині – в Цуманській амбулаторії.

Щодня у пункті вакцинації Цуманської амбулаторії загальної практики сімейної медицини вакцинують орієнтовно 20 людей, – розповіла медична сестра Тетяна Ігнатів. Від початку вакцинальної кампанії у медзакладі громади щепили 770 пацієнтів, із них 624 людини отримали дві дози вакцини.

Усього в області працює понад 80 пунктів щеплень, які діють у сільських ФАПах, амбулаторіях та лікарнях.

Що відомо

  • Із 21-го липня на Волині, як і в Україні, розпочався п'ятий етап вакцинації від коронавірусу. Щепитися можуть не лише представники груп ризику, медики та вчителі, а й всі охочі.
  • Наприкінці липня 2021-го волинян розпочали щеплювати від коронавірусної інфекції вакциною Moderna. Вакцину розподілили у семи центрах вакцинації, які діють в області.
  • У Луцькій міській тергромаді від коронавірусної хвороби станом на 10 серпня вакцинували понад 26 % персоналу закладів загальної та середньої освіти, понад 6 % працівників закладів дошкільної освіти та понад 38 % персоналу професійної технічної освіти.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

На початок