На Волинській шахті №9 через ліфт травмувалися дев'ять гірників

На Волинській шахті №9 через ліфт травмувалися дев'ять гірників

Оновлено
На Волинській шахті №9 через ліфт травмувалися дев'ять гірників
. Архівне фото Суспільне Волинь

На копальні №9, що у місті Нововолинськ, внаслідок аварії у ліфті травмувалися дев'ять гірники, – про це на своїй сторінці у соцмережах повідомив керівник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Наразі відомо, що кабіна ліфту, який спускав гірників під землю, на великій швидкості опустилася на забій. У клітці перебували 10 гірників. Першими на місце прибули лікарі гірничо-рятувальної служби, які надали первинну допомогу травмованим.

Як повідомив на своїй сторінці міський голова Нововолинська Борис Карпус, травмованих – дев'ятеро. Серед них - мешканці Нововолинська та навколишніх сіл. Один з гірників, які були у ліфті, відмовився від госпіталізації.

"Деякі отримали забої та переломи легкого ступеня. Двоє - на витяжці. Один постраждалий з відкритим переломом стегна. Стан середньої важкості", – повідомив очільник міста. З його слів, 5 квітня управління Держпраці у Волинській області розпочинає службове розслідування.

На місці наразі працюють медики та правоохоронці. Суспільне стежить за ситуацією на шахті, про стан травмованих та причину аварії розповімо згодом.

На початок