Ковельська майстриня Тетяна Ведмедюк підготувала колекцію вишитих виробів, велику частину яких відтворила за схемами та техніками української вишивки від письменниці Олени Пчілки та її доньки Ольги Косач-Кривинюк.
Волинянка відроджує візерунки столітньої давнини та відтворює ті техніки, які з плином часу призабулися, – повідомили в Ковельраді.
Привезла Тетяна Ведмедюк до музею дизайнерські сукні та верхній одяг, рушнички, скатертини, серветки.

Серед представлених виробів – колекція сорочок, які майстриня вишила за техніками, що описані в збірці "Українські народні узори" Ольги Косач-Кривинюк, а також техніками інших народів світу (італійський шов, шведський шов Барджелло, французький вузлик, шов Катерини Медічі).

Елементи давніх орнаментів у ковельської майстрині отримують друге життя та трансформуються в сучасні, розповіла під час презентації директорка історичного музею Маргарита Матвійчук.
Виставку "Український орнамент від родини Косачів", яка триватиме впродовж місяця, відкрили у Ковельському історичному музеї.

Нагадаємо, 22 лютого в музеї Лесі Українки у Волинському національному університеті 22 лютого відкрили виставку під назвою "Історія з історіями, або повне зібрання творів Лесі Українки". На виставці представили світлини, листівки, видання з автографами, оригінали листів та періодику, розповідає завідувачка музею Тетяна Данилюк-Терещук.