У скільки Луцьку обійдеться боротьба з негодою

У скільки Луцьку обійдеться боротьба з негодою

У скільки Луцьку обійдеться боротьба з негодою
. Суспільне Волинь

На роботу з прибирання вулиць Луцька в негоду у міському бюджеті передбачили 3,5 мільйона гривень на рік, – розповів Суспільному міський голова Ігор Поліщук. Додає: передбачають, що цю суму не перевищать.

Усього для прибирання снігу в місті в останні два дні залучили 60 одиниць техніки, з яких 21 спецавто – комунальна техніка. Ще 39 снігоочисних машин залучені за договорами оренди та на безоплатній основі. Розчищуванням тротуарів в місті займається 11 спецмашин.

Скільки коштуватиме оренда додаткової техніки, зі слів посадовця, поки невідомо. Усі витрати на подолання наслідків стихії в Луцькраді робитимуть після завершення негоди.

Скільки коштувала негода Луцьку
Суспільне Волинь

Зі слів міського голови, негода дорого обходиться бюджету. "Година роботи маленького Бобкета, – 600 гривень і його доставка – 400 гривень. Більша техніка може вартувати і 1000, і 1500 гривень за годину", – додав Ігор Поліщук.

Всього за чотири попередні дні комунальники вивезли з Луцька понад три тисячі тонн снігу. Його з вулиць Луцька нині вивозять на вулицю Набережну, щоб при таненні тала вода потрапляла у Стир, а не на вулиці міста.

Читайте також: "Знову засипало: скільки техніки чистить Луцьк від снігу"
На початок