З Луцької автостанції не виїхало 60% рейсів. Що робити з квитками. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

З Луцької автостанції не виїхало 60% рейсів. Що робити з квитками. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

З Луцької автостанції не виїхало 60% рейсів. Що робити з квитками. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
. Суспільне Волинь

Зранку 9 лютого на Луцькій автостанції було скасовано понад 60% усіх запланованих рейсів. Це розповів Суспільному старший диспетчер Віталій Бондарчук.

На автостанції кажуть, що у порівнянні із вчорашнім, днем ситуація ускладнилася

Через замети від ранку не змогли вийти у рейс понад 100 автобусів різних напрямків. Напередодні, каже диспетчер, із запланованих 710 рейсів не відбулося 203. 9 лютого до раніше заблокованих напрямків додалося ще кілька населених пунктів.

"Вже не можна дістатися в напрямку Демидівки, Берестечка, Торчина, Гать, Бережанки. З міжобласних - заблокований напрямок до Острога. Туди жоден рейс не виїхав. Автобус "Луцьк-Хмельницький" в обох напрямках не поїхав", - розповів Віталій Бондарчук.

На автостанції десятки пасажирів чекають на свої рейси. Один з подорожуючих, Андрій Ліщук розповів, що на автобус до села Павлівка Володимир-Волинського району чекає другу добу.

На автостанції кажуть: постійно телефонують дорожникам, щоб дізнатися, які напрямки їм вдалося розблокувати. "Цей зв'язок - односторонній, вони нам нічого не повідомляють", - каже диспетчер.

З Луцької автостанції не виїхало 60% автобусів. До яких міст не дістатися і що робити з квитками
Суспільне Волинь

Пасажири попри негоду приходять на автостанцію. Тим хто має квитка, але так і не дочекався свого автобуса, диспетчери радять здати документ і отримати кошти назад, або ж пропонують змінити дату поїздки.

Нагадаємо, 8 та 9 лютого на території Волині діє активний циклон з Балкан, який приніс із собою рясні снігопади, хуртовини, сильні пориви вітру, ожеледь та обмежену видимість. Синоптики прогнозують, що 11 лютого в області діятиме ще один сніговий циклон.

На початок