"Вже неважливо": Терехов каже, що є кілька версій, де Кернес міг заразитись COVID-19

"Вже неважливо": Терехов каже, що є кілька версій, де Кернес міг заразитись COVID-19

"Вже неважливо": Терехов каже, що є кілька версій, де Кернес міг заразитись COVID-19
. Суспільне Харків

Геннадій Кернес міг заразитися коронавірусом 23 серпня під час святкування Дня міста Харкова.

Про це, відповідаючи на питання Суспільного 30 грудня, cказав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. В одному з інтерв'ю друг Кернеса Павло Фукс сказав, що мер міг заразитися від хатньої робітниці. Суспільне спитало у Терехова, чому хвору людину допустили до міського голови.

"На жаль, сьогодні сказати, де саме Геннадій Адольфович цей вірус підхопив, не є можливим. Є декілька версій. Одна версія каже про те, що за термінами, якими розвивалася хвороба, це було 23-го числа, в День міста, коли з ним спілкувалися люди. Є ще маса різних версій", — відповів Терехов.

"Ви знаєте, напевно, вже не настільки важливо це. Сьогодні дуже важливо, щоб перше: ми увічнили пам'ять Геннадія Адольфовича. Щоб ми дійсно продовжили все те, що він почав. Щоб наше місто було найгарнішим, найуспішнішим, найбільш упорядкованим, щоб у домах у харків'ян була холодна і гаряча вода, було тепло, вивозилося вчасно сміття", — додав секретар міськради.

Що відомо

  • Геннадій Кернес помер 16 грудня від ускладнень коронавірусу. Його поховали на цвинтарі №2, церемонія прощання відбулася 23 грудня в Оперному театрі.
  • Під час святкування Дня міста 23 серпня 2020 року Геннадій Кернес був без захисної маски. Нехтували масковим режимом і під час офіційного прийому у міськраді того дня. З кінця серпня Кернес вже не виходив на публіку. Спочатку його госпіталізували до 17 міської лікарні, потім транспортували до берлінської клініки "Шаріте".
На початок