Закладам харчування у червоних зонах на Харківщині дозволили працювати довше

Закладам харчування у червоних зонах на Харківщині дозволили працювати довше

Закладам харчування у червоних зонах на Харківщині дозволили працювати довше
. unsplash.com

Кафе, бари та ресторани у Харкові та інших містах і районах, що перебувають у червоній зоні епіднебезпеки COVID-19, зможуть працювати на дві години довше з 9 листопада.

Про це 6 листопада повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

"Серед змін до карантинних обмежень — дозволяємо роботу закладів харчування до 22:00, але з більш жорстким контролем за дотриманням протиепідемічних заходів", — йдеться у повідомленні.

У повідомленні не вказано, в чому саме полягає "більш жорсткий контроль". Рішення регіональної комісії на сайті обладміністрації ще не опубліковане.

Голова Харківської ОДА відреагував на акцію протесту, що відбулася під стінами адміністрації вранці 6 листопада. Майже 500 людей, які представляють сферу громадського харчування, вийшли на акцію протесту у зв'язку з обмеженням роботи до 20:00.

"Ми розуміємо всі труднощі, з якими Вам довелося стикнутися через пандемію COVID-19 та впроваджені карантинні обмеження. Ми робимо максимум для того, щоб Ви працювали. Обмеження "червоної зони" передбачають повне закриття закладів громадського харчування, але ми домоглися дозволу працювати до 22:00", — написав Кучер.

Що відомо

  • З 9 листопада на Харківщині змінюється карантинне зонування. У червоній зоні — міста Харків, Лозова, Первомайський та Чугуїв; Барвінківський, Богодухівський, Валківський, Зачепилівський, Золочівський, Коломацький, Чугуївський та Шевченківський райони області.
  • Підприємці, які вийшли на протест у Харкові, вимагали створення робочої групи з владою. Серед вимог протестувальників: дати можливість обирати час роботи згідно із форматом закладу "з обов'язковим дотриманням усіх норм карантинної безпеки". Також люди вимагали зниження податкового навантаження в період карантину для малого бізнесу.
На початок