Кучер вперше відреагував на результати виборів у Харкові

Кучер вперше відреагував на результати виборів у Харкові

Кучер вперше відреагував на результати виборів у Харкові
. t.me/kucherkh

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, який балотувався в мери Харкова та отримав третій результат, привітав Кернеса з перемогою.

Відповідний допис з'явився увечері 4 листопада на сторінках голови ОДА у соцмережах.

"Харків зробив свій вибір, і вибір харків’ян треба поважати... Геннадія Адольфовича вітаю з впевненою перемогою та бажаю міцного здоров’я. Все тільки починається", — йдеться у повідомленні Кучера.

"Опинитися у трійці поважних людей Харкова — честь для мене", — додав Кучер.

Це перша реакція Кучера на результати мерських перегонів. Кандидат від "Слуги народу" набрав у вісім разів менше голосів за Кернеса. Після виборів Кучер не виходив до преси.

Напередодні мерських виборів Кучер називав Кернеса учителем і тренером, фотографувався у кабінеті на фоні портрета Кернеса. Водночас Кучер критикував міську владу за "невіру у COVID-19". Ще раніше, на початку боротьби з COVID-19, голова ОДА називав Кернеса "деструктивним елементом".

Що відомо

  • На виборах міського голови Харкова 25 жовтня 2020 року з результатом 60,34% втретє переміг чинний мер Харкова Геннадій Кернес.
  • 28 жовтня перший заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач, який мав конфлікт з Кучером, повідомив про можливу відставку Кучера. Питання звільнення голови Харківської ОДА Кабмін того дня не розглядав.
На початок