Ударного скупчення російських військ поблизу Золочівської громади немає — Синєгубов

Ударного скупчення російських військ поблизу Золочівської громади немає — Синєгубов

Український військовий
Український військовий. Facebook/ Генеральний штаб ЗСУ

Ударного скупчення російських сил поблизу Золочівської громади Харківської області немає.

Про це 30 травня на брифінгу сказав керівник ОВА Олег Синєгубов.

"У нас інформація така сама, як і по Липецькому напрямку, так і по Вовчанському, що цей напрям для ворога так само обраний як перспективний, щоб залучити максимальну кількість наших військ у стримуванні ворога на півночі Харківщини. Щодо скупчення військ. Ворог підтягує резерви на Липецькому та Вовчанському напрямку, щоб не послабляти тиск, який чинять наразі. Вони можуть упродовж дня перенаправити сили ці резерви і на Золочівський напрямок тощо. Ми маємо бути готовими", — сказав Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов
Олег Синєгубов. Суспільне Харків/Дмитро Гребінник

За його словами, в обладміністрації прогнозують, що у випадку масової евакуації з громади, у першій хвилі виїдуть 1500 людей.

По Золочівській громаді запроваджена обов’язкова евакуація. І тут ми пояснюємо людям, що краще виїхати, бо є певні причини, є обстріли майже щодня. Це так само, як і по Куп’янському напрямку. Це так само, як казати зараз про евакуацію самого міста Куп’янська, куди прилітає щодня — бо там люди не хочуть виїжджати.

"У нас зарезервовані місця під цю евакуацію. У нас спроможності є, у випадку необхідності можемо збільшити кількість місць до 15 тисяч. Однак ми комунікуємо з людьми, і маємо розосереджувати цей ресурс, не концентрувати все в одному місці, наприклад, у Харкові. Тим більше, що люди самі виявляють бажання виїхати, наприклад, у сільську місцевість. Це лише екстрений підхід, щоб вивезти людей, щоб розселити людей. Далі вже планово будемо думати. І навіть пропонуємо людям виїхати за межі Харківської області. У нас є місця в інших областях", — сказав Синєгубов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок