Удар РФ по друкарні видавництва "Віват" у Харкові: особи всіх загиблих встановили

Удар РФ по друкарні видавництва "Віват" у Харкові: особи всіх загиблих встановили

 друкарня видавництва "Віват" у Харкові
Наслідки обстрілу друкарні у Харкові, 23 травня 2024 року. Суспільне Харків/Євген Гертнер

Вночі поліція завершила роботи зі встановлення осіб, які загинули 23 травня внаслідок російських ударів по друкарні видавництва "Віват" у Харкові.

Про це 24 травня повідомив керівник слідчого відділу поліції Сергій Болвінов.

"Протягом ночі нам вдалося встановити особи всіх загиблих під час удару по друкарні. 26-річному харків'янину довелося надавати зразки ДНК, щоби впевнитися — це його матір. Його мама працювала в друкарні машиністкою. Ще одну її колегу, також машиністку, так само пізнали лише після порівняння аналізів ДНК. Зразки надала 68-річна мама. Криміналісти називають це родинним пошуком", — зазначив Болвінов.

В такий саме спосіб ми ідентифікували ще двох працівниць, які в момент удару були в цеху. Одна з них була друкарем, інша — машиністкою. Наші експерти працювали з їхніми доньками та підтвердили особи жінок. Завдяки зразкам ДНК рідного брата пізнали і четверту жертву.
Удар РФ по друкарні видавництва "Віват" у Харкові: всіх загиблих встановили
ДНК-експертиза, що допомогла встановити особи загиблих під час ракетних ударів по Харкову 23 травня. Сергій Болвінов/Facebook

Під час ракетних ударів 23 травня загинули семеро людей, 21 дістав поранення.

"Єдиний серед загиблих чоловік працював укладальником-пакувальником. Його батьків поліцейські розшукали в Сумах. І вже ввечері взяли в них аналіз", — повідомив Болвінов.

Внаслідок російського обстрілу у харківській друкарні згоріло 50 тисяч книжок, повідомив Володимир Зеленський 24 травня.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок