Їздять за 50 км і принесли з дому генератор: як працює сімейна пекарня у Харкові під час знеструмлень

Їздять за 50 км і принесли з дому генератор: як працює сімейна пекарня у Харкові під час знеструмлень

Родина Корнієнків відкрила пекарню у січні — за два місяці до постійних знеструмлень у Харкові. На початку вторгнення родина переїхала до Валок, тому тепер щодня їздить за 50 кілометрів на роботу. Як працюють та випікають хліб під час знеструмлень Марія Корнієнко розповіла Суспільне Харків.

Пекарню на Холодній Горі вдалося відкрити завдяки грантовим коштам.

"Ми отримали грант і нам зробили закупівлю обладнання, за рік ми повинні зробити бізнес-план, який ми подавали на грант і якщо ми все робимо, йде прибуток, тоді нам дають наше обладнання уже повністю в наше використання. Це наш сімейний бізнес. У нас є маркетолог Євгенія, я, сестра Світлана — пекар, мама Наталія — вона робить всю кулінарію", — каже Марія Корнієнко.

хліб у печі
Пекарня у Харкові працює і під час знеструмлень. Суспільне Харків/Валерія Ємець

Приміщення у Валках не знайшли, тому тепер їздять на роботу автобусами або попутним транспортом.

"Ми починали з пекарів. Нам це подобається, особливо хліб на заквасці. Це треба душу вкласти в цей хліб — ця закваска, яку потрібно годувати кожний день, тому що вона — знаєте, як "тамагочі" раніше був — може просто померти", — розказує Марія.

пекарня харків
Пекарня у Харкові працює і під час знеструмлень. Суспільне Харків/Валерія Ємець

За три місяці після відкриття кількість клієнтів зросла удвічі. Щодня сюди приходить із сотню покупців.

"Ми кожні два тижні придумаємо щось нове, тому у нас є бажання щось робити, творити: і хліб, годувати людей, робити для діток пастилу. Ми починали з батонів, "кирпичика", палянички, багетів і чотирьох видів хліба на заквасці. Зараз у нас уже 10 видів хліба на заквасці й кожний день ми поповнюємо асортимент".

Коли почалися знеструмлення, її сестра Світлана привезла з дому генератор — на ньому у пекарні працюють у другій половині дня.

генератор харків
Марія запускає генератор. Суспільне Харків/Валерія Ємець

У пекарні випрацювали власну схему випікання хліба, щоб той не псувався через постійні відключення світла, каже Марія.

"Що ми робимо, якщо у нас щось трапилось із хлібом? Я везу у Валки, віддаю бабусям, у яких є своя худоба вдома. А так ми стараємося, щоб перша половина доби — це дріжджовий хліб, а друга — це хліб на заквасці, тому що він зможе трохи почекати, а дріжджовий — не зможе", — говорить співвласниця.

булочки харків
Пекарня у Харкові працює і під час знеструмлень. Суспільне Харків/Валерія Ємець

Електрику часто відключають не за графіком — через російські обстріли місто майже місяць не має стабільного енергопостачання.

За словами Марії, хліб, який на момент знеструмлення опинився у печі, там і залишається — його допікають після появи живлення.

Нині пекарки планують податися на ще один грант і купити меншу піч. Вона коштує близько тисячі доларів.

хліб свіжий харків
Пекарня у Харкові працює і під час знеструмлень. Суспільне Харків/Валерія Ємець

"Це буде маленький пароконвектомат — така ж піч, тільки на два листи. Це для того, щоб під час відключення світла ми могли її під'єднати до генератора та допекти той хліб, який вже стояв в печі чи ріс на цей час. Якщо будуть довше відключати світло, ця піч буде дуже нас рятувати, тому що ми зможемо працювати на ній за умови наявності генератора", — розповідає жінка.

Щоб не простоювати за відсутності електрики, у пекарні почали готувати комплексні обіди, розповідає Марія. За її словами, мешканці навколишніх будинків приходять за ними на звук — коли чують роботу генератора.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок