Оновлений графік відключення світла на 17-20 квітня: як у Харкові та області вимикатимуть електроенергію

Оновлений графік відключення світла на 17-20 квітня: як у Харкові та області вимикатимуть електроенергію

світло харків
Автомобіль їде вулицею в повній темряві під час відключення світла у Харкові після російських атак на енергетичну інфраструктуру міста, 8 квітня 2024 року. Getty Images/AFP/Roman Pilipey

Новий графік відключення електроенергії для Харкова та області опублікували в "Харківобленерго". Згідно з графіком, протягом 17-20 квітня світло вимикатимуть на три години.

Як зазначається у повідомленні, світло вимикатимуть щодня в усіх районах Харкова, а також в області згідно з розкладом для 12 груп споживачів.

"Червоним кольором виділено гарантовані години без світла, жовтим — години, в які електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Закреслений жовтий — це ймовірні відключення у зв'язку зі зростанням навантаження у ранковий або вечірній час. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі", — пояснюють в компанії графік часових проміжків відключень.

Завантажити графік відключень можна за посиланням. В ньому вказаний перелік вулиць, провулків та населених пунктів, які входять в конкретну групу.

Подивитися часові проміжки відключень можна за посиланням.

Чому світло можуть вимикати не за графіком і нерівномірно: читайте пояснення "Харківобленерго".

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок