Кіберполіцейські викрили трьох людей, які могли привласнювати облікові записи користувачів інтернету

Кіберполіцейські викрили трьох людей, які могли привласнювати облікові записи користувачів інтернету

шахраї, інтернет
Кіберполіцейські викрили трьох людей, які могли привласнювати облікові записи користувачів інтернету. Їм повідомили про підозри. Associated Press

За даними слідства, троє людей віком від 20 до 40 років викрадали облікові записи електронної пошти та акаунти Іnstagram. Попередньо, за рік вони сформували базу з понад 100 мільйонів облікових записів.

Про це повідомили у кіберполіції.

"Фігуранти підбирали паролі шляхом перебору великої кількості парольних фраз із застосуванням спеціального програмного забезпечення. Вони жили у різних регіонах України й контактували між собою через інтернет. Організатор розподіляв обов’язки між виконавцями, а останні формували бази зламаних акаунтів та виставляли їх для продажу в даркнеті", — йдеться у повідомленні.

За інформацією кіберполіції, клієнтами підозрюваних були шахрайські угруповання.

"Правоохоронці провели сім обшуків за місцями мешкання та реєстрації фігурантів на території Києва, Одеси, Вінниці, Івано-Франківська, а також Київської, Донецької та Кіровоградської областей. Вилучили понад 70 одиниць комп’ютерної техніки, 14 телефонів, банківські картки та готівку, зокрема понад 3000 доларів. Відпрацьовується версія співпраці фігурантів з агентами країни-агресора, оскільки викрадені акаунти, зокрема, використовувались для проведення ІПСО в інтересах РФ", — сказано у повідомленні.

Трьом членам угруповання, за словами кіберполіції, оголосили підозру за несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

Поліцейські направили до суду клопотання про тримання підозрюваних під вартою.

На початок