"На Куп'янському напрямку такої ситуації, як в Авдіївці, немає" — речник "Сталевого кордону"

"На Куп'янському напрямку такої ситуації, як в Авдіївці, немає" — речник "Сталевого кордону"

Генштаб, Куп'янський напрямок, ДПСУ
Українські бійці. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Російські війська продовжують вести штурми позицій на Лимано-Куп'янському напрямку. Протягом 16 лютого вони атакували 20 разів, зокрема поблизу Синьківки. Українські військові відбили усі атаки.

Про це речник штурмової бригади "Сталевий кордон" Іван Шевцов розповів у телемарафоні "Єдині новини".

"На Куп'янському напрямку такої ситуації, як в Авдіївці, немає. По ситуації з Авдіївкою перш за все треба врахувати позитивний момент, що для нашого командування життя та здоров'я бійців є важливішим. Цим ми відрізняємося від сил РФ, які кидають особовий склад на штурми", — каже Іван Шевцов.

За його словами, російські війська продовжують обстрілювати позиції Сил оборони та прикордонні населені пункти. Протягом минулої доби завдали 719 таких ударів.

Авдіївка
Авдіївка, Донецька область. Фото: Kostiantyn Liberov/Libkos/Getty Images
"На Лимано-Куп'янському напрямку стабільність протягом останніх 1,5 місяця. РФ постійно стягує нову техніку, особовий склад. Але все ж це ті ротації, які росіяни здійснюють з метою поновлення втрачених сил. Тобто, внаслідок того, що вони активно застосовують штурми, техніку, мають великі втрати".

Протягом 16 лютого РФ втратила 249 військових на Лимано-Куп'янському напрямку, а також 106 бойових машин. Серед них — по дев'ять танків і бронемашин.

Генштаб
Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

За даними Івана Шевцова, українським Силам оборони зараз вистачає кадрів.

"Але все ж війна — це втрати. Є особовий склад, який дістав поранення, на його місце потрібні нові бійці. Наша рекрутингова програма триває, у кожному регіоні України є терцентри комплектування прикордонної служби. Ми очікуємо особовий склад, тих громадян, які вирішили захищати державу, тих, хто хоче звільнити території України", — додав речник штурмової бригади "Сталевий кордон".

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок