Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко оприлюднила декларацію за 2021 рік

Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко оприлюднила декларацію за 2021 рік

Тетяна Єгорова-Луценко, облрада, Харківщина
Тетяна Єгорова-Луценко. Фото: Харківська обласна рада

Очільниця Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко отримала зарплату у понад 479 тисяч гривень протягом 2021 року. Ці дані очільниця облради внесла в декларацію.

Декларація за 2021 рік з'явилася в Єдиному державному реєстрі декларацій 11 січня 2024 року.

За даними з реєстру, Єгоровій-Луценко нарахували 326,4 гривень зарплати за роботу в облраді, і ще 153,2 тисячі гривень — за роботу у військовій обладміністрації.

Готівкою посадовиця тримала 1,45 мільйонів гривень, а також 1273 гривень — у банку.

Єгорова-Луценко декларація
Тетяна Єгорова-Луценко. Фото: Тетяна Єгорова-Луценко/Facebook

Тетяна Єгорова-Луценко володіла квартирою у Харкові, площа якої складає 72,5 кв.м, а також мала квартиру у селищі Пісочині під Харковом — площею 73,4 кв.м.

Очільниця облради також задекларувала дві шуби з натурального хутра і два ювелірних набори прикрас із золота та з дорогоцінним камінням. Їхню вартість не вказала.

Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко
Фото: Тетяна Єгорова-Луценко/Facebook

У декларації вказано, що Єгорова-Луценко могла користуватися авто Porshe Macan 2019 року випуску, вартість якої — 1,75 мільйонів гривень.

Доходи та майно чоловіка голови Харківської облради Віталія Луценка

Віталій Луценко за 2021 рік задекларував 1,45 мільйонів гривень доходу від підприємництва, 221,4 тисяч гривень зарплати за роботу у польському товаристві "Ronin pl", 6,5 тисяч гривень зарплати за роботу в юридичній компанії "Астара".

Готівкою Луценко тримав 1,2 млн гривень, 4 тисячі євро і 4 тисячі доларів. У банках — 2,2 тисячі злотих і 30 тисяч гривень. Він також отримав позику у 906,6 тисяч гривень.

Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко
Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко з чоловіком Віталієм Луценко. Фото: Тетяна Єгорова-Луценко/Facebook

Чоловік очільниці облради вказав у декларації квартиру з площею 135,4 кв.м у Харкові, нежитловими приміщеннями площею 119 кв.м. Також він мав 15 земельних ділянок на Харківщині із загальною площею майже 19 га.

Віталій Луценко володів автомобілем Mercedes-Benz GLE 250 вартістю 1,74 млн гривень.

У червні 2021 року Луценко декларував активи бізнесу у Франції. Він мав права на семи підприємствах. Серед них компанії, пов'язані з фермерством, енергосервісом, а також акціонерне товариство "Обід на сонці" та "Фолі", які розташовані у Франції.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок