Руйнування колектора на проспекті Гагаріна: комунальники обіцяють цілодобовий ремонт

Руйнування колектора на проспекті Гагаріна: комунальники обіцяють цілодобовий ремонт

Руйнування колектора на проспекті Гагаріна: комунальники обіцяють цілодобовий ремонт
. Аварія на каналізаційному колекторі, внаслідок якого утворилася вирва на проїжджій частині на проспекті Гагаріна. 15 травня 2023 року. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

Рух транспорту на ділянці проспекту Гагаріна, де два тижні тому сталася аварія на каналізаційному колекторі, все ще частково обмежений.

Як повідомив Суспільне Харків заступник директора з виробництва комплексу "Харківводовідведення" Ігор Вороненко, з 26 травня колектор ремонтуватимуть цілодобово — в три зміни.

"Аварію на колекторі спричинили, по-перше, регулярні обстріли з боку РФ, які викликали блекаути, відключення електроенергії та, як наслідок — збої у гідравлічній роботі колектора та обвалення конструкцій", — каже Вороненко.

колектор на гагаріна
На проспекті Гагаріна ремонтують каналізаційний колектор: треба замінити 600 м труб. Харків, 26 травня 2023 рік. Фото: Суспільне Харків

За два тижні ремонту комунальники замінили 90 метрів з необхідних 600. До ремонту залучають 50 людей щоденно, на місці працює 30 одиниць техніки.

"Укладаємо нову трубу діаметром 1200 мм. Це поліетиленова труба, яка відрізняється тривалим строком служби та не зазнає газової корозії. Міжтрубний простір заповнюємо бетоном", — розповів начальник дільниці з ремонту мереж каналізацій В’ячеслав Язиков.

Трубопровід закладений на глибині шести метрів. За словами комунальників, за день можна "проходити" до 50 метрів, але ремонтні роботи ускладнює великий обсяг земельних робіт та зливи.

колектор проспект Гагаріна
Ремонт каналізаційного колектора на проспекті Гагаріна. Харків, 26 травня 2023 рік. Фото: Суспільне Харків

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок