Кучер наполягає на звільненні директора Центру екстреної меддопомоги у Харкові

Кучер наполягає на звільненні директора Центру екстреної меддопомоги у Харкові

Кучер наполягає на звільненні директора Центру екстреної меддопомоги у Харкові
.

За словами голови Харківської облдержадмністрації Олексія Кучера, тривалий час він отримував нарікання на адресу директора Центру екстреної медичної допомоги Віктора Забашти.

Про це 26 червня Олексій Кучер повідомив у Telegram-каналі.

"Протягом останніх місяців із різних джерел я отримував безліч негативної інформації про методи керівництва Віктора Забашти, і вона разюче відрізнялася від тієї картини, котру надавало нам керівництво Центру. Але смерть іноземного громадянина, у котрого було б більше шансів вижити, якби в швидкій було необхідне обладнання, стала останньою краплею", — написав Кучер.

Очільник ХОДА наполягає, щоб Забашта написав заяву про звільнення.

"Я наполегливо пропоную Харківській обласній раді звільнити Віктора Забашту з посади керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф через невідповідність займаній посаді. Більше того, я пропоную Забашті вчинити по-чоловічому, та не чекаючи рішення обласної ради, покласти заяву про звільнення. Це буде чесно та порядно з Вашої сторони, Вікторе Федоровичу", — йдеться у зверненні.

Кучер також додав, що невдовзі він розпорядиться проінспектувати весь автопарк швидкої допомоги, аби перевірити його укомплектованість.

"По результатах перевірок ми поставимо питання тим, хто мовчав про дефіцит, та будемо виправляти становище невідкладно", — додав Кучер.

Коментувати ситуацію Суспільному Забашта відмовився, оскільки ще не чув про заяву Кучера. За його словами, особисто з ним голова ХОДА не зустрічався.

Що відомо

  • 29-річному громадянину Іраку стало погано під час гри у футбол на тренувальному полі біля стадіону "Металіст" на вулиці Плеханівській ввечері 24 червня. До стадіону викликали дві швидкі, оскільки у першій не виявилося дифібрилятора.
  • Медики визначили, що у чоловіка — асистолія, за якої дефібриляція протипоказана, розповів Суспільному директор Центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта.

Авторки: Юлія Давидова, Софія Цвєткова

На початок