Смертельний випадок на футболі в Харкові: подробиці

Смертельний випадок на футболі в Харкові: подробиці

Смертельний випадок на футболі в Харкові: подробиці
.

Друзі іракця, померлого під час любительської гри у футбол, вважають, що чоловіка можна було врятувати, якби медичну допомогу надали вчасно. Керівник швидкої провину медиків відкидає.

Про події вечора середи Суспільному розповів друг померлого Мухамед.

За його словами, приятелю стало зле на початку матчу. На поле викликали одну швидку, а потім другу.

"Медсестра спочатку сказала, що дефібрилятор не працює. Але потім вони таки вирішили його дістати, спробували — а він дійсно не працює. Ми викликали другу швидку. Вона відразу приїхала. Робили все можливе, були повністю укомплектовані. Але було пізно: вони намагалися його врятувати ще хвилин 40-50", — розповів Мухамед.

За словами друзів померлого, кілька тижнів тому хлопець склав випускні іспити в медичному інституті в місті Рубіжне Луганської області. Незабаром мав отримати диплом та повернутись в Ірак.

Медики визначили, що у чоловіка — асистолія, за якої дефібриляція протипоказана, розповів директор Центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта.

"Вони наклали електроди, побачили кардіограму, побачили, що це асистолія і почали працювати згідно з протоколом. За протоколом дефібриляція не показана, вона протипоказана. Тому вона і не проводилася. Проводився зовнішній масаж серця, внутрішньовенне введення адреналіну — усе те, що було згідно з протоколом, але, на жаль, врятувати хлопця ми не змогли", — сказав Забашта.

Слідчі перевіряють, чи було несправним медичне обладнання швидкої, каже речниця Слобідського відділу поліції Анастасія Нестеренко.

Смерть іноземця на футболі у Харкові: чому медики не застосували дефібрилятор

Кримінальне провадження відкрили за ч. 1 ст. 115 "Умисне вбивство" з позначкою "природна смерть". Питанням доправлення тіла на батьківщину займаються представники консульства Іраку в Києві.

Що відомо

  • 29-річному громадянину Іраку стало погано під час гри у футбол на тренувальному полі біля стадіону "Металіст" на вулиці Плеханівській ввечері 24 червня.

Автор: Дмитро Гребінник

На початок