У громадах Харківщині — аварійне відключення електропостачання: що відомо

У громадах Харківщині — аварійне відключення електропостачання: що відомо

У громадах Харківщині — аварійне відключення електропостачання: що відомо
. Фахівці "Харківобленерго" відновлюють електропостачання на Харківщині. Осінь 2022 рік. Фото: Суспільне Харків

Вранці 12 січня у місті Лозова Харківської області відключили електропостачання. Пізніше про відключення електроенергії повідомили у Первомайській громаді. Знеструмлення відбулось через перевищення лімітів енергоспоживання.

Про аварійне відключення у Лозівській громаді повідомили у міській раді.

"Причини енергетики наразі не повідомляють. У місті без стабільного електроживлення 9 з 17 котелень. КП "Теплоенерго" перейшло на аварійний графік роботи. Ввімкнули генератори. Водозабезпечення також підтримують", — йдеться у повідомленні.

Про відключення світла також повідомив міський голова Первомайського Микола Бакшеєв.

"Як повідомляє Первомайський РЕМ, сьогодні буде застосовано спецграфік відключення електропостачання. Наразі буде вимкнено електроенергію по старій частині міста, місто поки що залишається зі світлом. Про всі зміни будемо повідомляти", — йдеться у повідомленні.

У "Харківобленерго" та ОВА Суспільне Харків підтвердили, що відбувалася аварійне відключення електропостачання.

"Діють спеціальні графіки аварійних відключень за розпорядженням "Укренерго", — розповіла речниця обленерго Марина Шевченко.

"Знеструмлення через перевищення лімітів споживання по країні. Термін відновлення — до чотирьох годин, за рішенням "Укренерго", — написав речник ОВА Віталій Крицький.

Що відомо

  • В енергомережі — значний дефіцит потужності. Вже зранку у дев'яти областях були перевищені ліміти енергоспоживання, через що довелось застосувати аварійні відключення, повідомили в "Укренерго"
  • Голова правління "Укренерго" Кудрицький заявив, що цими вихідними очікують на покращення ситуації та зменшення відключень світла через прогнозоване потепління.
На початок