Голова Близнюківської громади на Харківщині повернувся з фронту на роботу

Голова Близнюківської громади на Харківщині повернувся з фронту на роботу

Ексклюзивно
Голова Близнюківської громади на Харківщині повернувся з фронту на роботу
. Фото: Геннадій Король/Facebook

Голова Близнюківської територіальної громади Геннадій Король повернувся до виконання робочих обов'язків: понад дев'ять місяців він воював у складі 92-ї бригади.

Цю інформацію Суспільне Харків підтвердив голова громади.

"Не вірю в символізм, але 6 грудня — в День ЗСУ — отримав наказ на звільнення, а 7 грудня — на день місцевого самоврядування — був мій перший робочий день після повернення", — розповідає Геннадій Король.

Повернувся до роботи, каже Король, бо в громаді накопичились багато справ, які потребували особистої участі.

"Я ще не можу відкинути від себе відчуття відповідальності перед своїми хлопцями, побратимами. Я був серед них старший. У більшості з них батьки молодші від мене. Багатьом було приємно, що голова громади поруч з ними. Це було для них таке диво", — розказує голова громади.

"Якщо знову піде ворог наступати, якщо підійде до Харківської області, наших міст і селищ, — це буде умова мого другого повернення до армії".

Повернення до військової служби не відкидає.

"Я їм сказав: "Запам'ятаю вас на все життя, хто живий і кого втратили". Повернусь лише в тому випадку, якщо буде дуже погано. Якщо знову піде ворог наступати, якщо підійде до Харківської області, наших міст і селищ, — це буде умова мого другого повернення до армії. Якщо це станеться за 5 хвилин — я повернусь за 5 хвилин. Якщо цього не станеться ніколи — я не повернусь ніколи".

Голова Близнюківської громади на Харківщині повернувся з фронту на роботу
Фото: varta.kharkov.ua

Геннадій Король задоволений роботою підлеглих у його відсутність: "Вони так переживали. Приховували невдачі, вирішували їх, не спали ночами. Через громаду пройшла купа переселенців, треба було їм надати умови. Всі отримали досвід, вони — молодці".

Пріоритети роботи на перший час — це розробка проєкту бюджету на 2023 рік, підготовка до новорічних свят. Також у громаді працюють над перейменуваннями топонімів в рамках декомунізації та дерусифікації.

Що відомо

  • Геннадій Король переобраний головою Близнюківської ОТГ за результатами місцевих виборів 2020 року. В 2014-2015 роках брав участь в АТО.
  • 24 лютого 2022 року пішов воювати у підрозділі громади, який назвали "Близнюківський": "А як інакше? З першого дня. Ми зранку влаштували позачергову сесію. Прийняли ще одного заступника, який знає роботу. До вечора я вже подивився, що в них все виходить і пішов у військкомат і з нашими чоловіками близнюківськими. Уже якось оговтались, згрупувались. Вже відчуваємо впевненість, навіть переконаність".
На початок