Для харків'ян облаштують 80 пунктів обігріву: "ХТМ" виготовляє для них буржуйки

Для харків'ян облаштують 80 пунктів обігріву: "ХТМ" виготовляє для них буржуйки

Для харків'ян облаштують 80 пунктів обігріву: "ХТМ" виготовляє для них буржуйки
. Буржуйка, яку виготовили "Харківські теплові мережі". 7 листопада 2022 року. Фото: Харківська міська рада

"Харківські теплові мережі" готуються облаштувати 80 пунктів обігріву для харків'ян та 41 пункт для своїх співробітників.

Про це 7 листопада повідомили у міській раді.

На підприємстві для пунктів обігріву виготовляють буржуйки, заготовляють деревину та виготовляють лави.

"Розробив модель пічки-буржуйки старший майстер котельно-механічного цеху Олександр Коваленко. Він виконав креслення, після чого зварив кілька штук у вихідні. Одна пічка вже встановлена у пункті обігріву. Вона важить 70 кг, стоїть на великих ніжках, щоб можна було використовувати на будь-якій підлозі, оснащена ручками. На плоскій поверхні можна готувати їжу", — повідомили у міській раді.

Для харків'ян облаштують 80 пунктів обігріву та готують буржуйки
Буржуйка, яку виготовили "Харківські теплові мережі". 7 листопада 2022 року. Фото: Харківська міська рада

"Процес виготовлення буржуйки починається з нарізки старої труби, що відслужила термін під землею, але як джерело теплопостачання, з металу в 6 мм завтовшки, пропрацює не один рік. Для зручності транспортування передбачили залізні ручки. Зверху на плоскій поверхні можна гріти воду чи готувати їжу", — сказано у повідомленні.

Що відомо

  • У всіх районах Харкова на випадок російських обстрілів об'єктів енергетики розгорнуть пункти обігріву, повідомили наприкінці жовтня в міськраді. Жителі, чиї будинки залишились без світла та тепла, зможуть перечекати там, поки відновлять комунікації.
  • 2 листопада Харківській міський голова Ігор Терехов розповів, що пункти обігріву у Харкові облаштовуватимуть у тому числі у школах та метро.
На початок