У Валках на Харківщині на коронавірус захворіла двомісячна дитина

У Валках на Харківщині на коронавірус захворіла двомісячна дитина

У Валках на Харківщині на коронавірус захворіла двомісячна дитина
. Суспільне Харків

Валківська міська рада повідомила про 55 підтверджених випадків коронавірусу у громаді. Вони були зареєстровані з 1 по 23 вересня.

З 55 випадків 19 зареєстровані серед дітей віком від двох місяців до семи років, повідомляє міськрада із посиланням на Світлану Холод, завідувачку Валківського районного лабораторного відділення.

За її інформацією, коронавірус підтвердили у жителів Валок, Ков’яг, Старого Мерчика, в селах Сніжків, Баранове, Високопілля, Костів, Катричівка, Благодатне, Огульці, Перекіп, Заміське, Сидоренкове та Мельникове.

"До груп ризику відносяться місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, що пояснюється високими процесами міграції", — йдеться у повідомленні.

"В умовах воєнного часу епідемічна ситуація загалом в Харківській області характеризується як нестійка, а з настанням сезонного зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції, створюються реальні передумови виникнення росту захворюваності на COVID-19", — кажуть у міськраді.

Зважаючи на кількість захворювань, Валківська міська рада рекомендує людям дотримуватись дистанції та носити маски в місцях скупчення людей.

Читайте також

"Привозять інфекцію з інших регіонів": на Харківщині побільшало хворих на коронавірус

На початок