Окупаційна "влада" та колаборанти втекли з Борової на Харківщині — селищна рада

Окупаційна "влада" та колаборанти втекли з Борової на Харківщині — селищна рада

Окупаційна "влада" та колаборанти втекли з Борової на Харківщині — селищна рада
. Автостанція Борова. Фото: Facebook

З території Борівської громади у Харківській області втекли представники російських окупантів, яких росіяни призначили керувати громадою. Також разом із ними зникли місцеві колаборанти.

За територію Борівщини, яка досі в окупації, йдуть бої, повідомили в селищній раді.

"Окупаційна влада залишила громаду, майже всі колаборанти також втекли. Частина місцевих жителів протягом останнього тижня виїхала на більш безпечні території. Решта залишаються вдома, у разі небезпеки ховаються у підвалах та укриттях", — сказано у повідомленні.

За даними громади, село Піски-Радьківські звільнили від окупантів українські військові.

"Село Піски-Радьківські вже перебуває під контролем ЗСУ. Але українські військові наразі ще виявляють там групи російських військових, проводять зачистки, розмінування. Місцеві жителі радо зустрічають наших воїнів, намагаються допомогти у побутових питаннях, готують для захисників їжу, зі сльозами радості на очах дякують за визволення", — повідомляє Борівська громада.

У селі зруйновані багато житлових будинків, господарчих будівель, повністю знищений дитячий садок, пошкоджена школа: повилітали шибки, у стінах діри від снарядів, зруйновано дах, сказано у повідомленні.

Читайте також

Директор інтернату під Боровою на Харківщині вперше вийшов на зв'язок після окупації

З деокупованих громад Харківщини евакуювали майже 9 тисяч людей — ОВА

На початок