Друга померла від COVID-19 на Харківщині — ексмедик

Друга померла від COVID-19 на Харківщині — ексмедик

Друга померла від COVID-19 на Харківщині — ексмедик
.

Пенсіонерка з селища Високопілля Валківського району, смерть якої сьогодні підтвердили у Харківській облдержадміністрації, раніше працювала медиком.

Про це Суспільному повідомила перша заступниця голови Валківської райдержадміністрації Наталія Осадча.

"Вона пенсіонерка. Вона колишній медичний працівник. Ви ж знаєте, що таке в селі колишній медичний працівник? У кого там що, до неї зверталися, укол колола кому", — сказала Осадча.

За даними Харківської облдержадміністрації, померла контактувала з хворою 71-річною жінкою, смерть якої настала тиждень тому. Серед контактних до другої померлої, за даними РДА, п'ятеро осіб.

На перевірку до лабораторного центру з Валківського району, за словами Осадчої, відправлено біоматеріали близько 90 осіб з усього Валківського району.

За інформацією Харківського лабораторного центру, на 20 квітня у Валківському районі підтверджено 21 випадок коронавірусної хвороби.

Що відомо

  • 15 квітня стало відомо про перший летальний випадок на Харківщині — померла жінка, в якої діагностували СОVID-19. Як з'ясувало Суспільне, 71-річна жінка з села Високопілля Валківського району померла у Валківській ЦРЛ ще 13 квітня. Коронавірус в неї підтвердили за два дні лабораторним шляхом.
  • 20 квітня на Харківщині зафіксували другу смерть від коронавірусу. За даними обладміністрації, померлій 70 років.
  • На 20 квітня у Харківській області — 76 підтверджених випадків COVID-19.

Автор: Юлія Давидова

На початок