Жителів Балаклійської громади Харківщини закликають дотримуватися інформаційної тиші

Жителів Балаклійської громади Харківщини закликають дотримуватися інформаційної тиші

Жителів Балаклійської громади Харківщини закликають дотримуватися інформаційної тиші
. Wikipedia.org/Ілюстративне фото

Жителів Балаклійської громади Харківської області просять не поширювати інформацію про пересування українських військових.

Відповідне звернення Балаклійська міська рада опублікувала 7 вересня.

"Є інформація про звільнення деяких населених пунктів Балаклійської громади. Чекаємо на офіційне підтвердження. Розуміємо емоції кожного зараз, проте намагаймося дотримуватися режиму інформаційної тиші. Не поширюйте інформацію про військові операції до офіційних заяв Збройних сил України чи Міністерства оборони. Також просимо не поширювати інформацію про пересування українських військ", — сказано у зверненні.

У вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський звернувся до українців, "які створюють інформаційну картину".

"Будь ласка, звертайте свою увагу і увагу суспільства на те, що жорстке протистояння триває майже по всій лінії фронту. Це 1300 км активних бойових дій. І це просто несправедливо, коли про окремі ділянки фронту говорять дуже багато, а про інші нібито забувають, хоча наші воїни на багатьох напрямках абсолютні молодці, абсолютні герої. І на Донбасі, і на Харківщині, і в Запорізькій області, і на півдні, і в прикордонних районах півночі та сходу країни", — сказав Зеленський.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович ввечері 6 вересня в ефірі програми "Фейгин Live" в YouTube повідомив, що є новини з Харківського напрямку, однак не назвав населених пунктів до офіційного підтвердження про звільнення. За його словами, ЗСУ на цьому напрямку застосували тактику, яка була неочікуваною для окупантів, після чого вони тікали на схід.

Читайте також

В Олександрівці на Харківщині військові найманці Росії зазнали суттєвих втрат — Генштаб

Окупанти продовжують обстріли і намагаються утримати позиції: Генштаб ЗСУ — про ситуацію на Харківщині

На початок