ЗСУ звільнили Дмитрівку на Ізюмщині — Генштаб

ЗСУ звільнили Дмитрівку на Ізюмщині — Генштаб

ЗСУ звільнили Дмитрівку на Ізюмщині — Генштаб
. Суспільне Харків

Збройні сили України взяли під контроль два населені пункти — Дмитрівку в Ізюмському районі Харківської області та Мазанівку на Донеччині.

Про це на брифінгу 4 серпня повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

"Протягом тижня наші війська покращили тактичне положення та посунулися в глибину оборони противника в районах населених пунктів Мазанівка, Бражківка, Сулигівка, Дмитрівка. Звільнили два населених пункти: Мазанівка та Дмитрівка", — сказав Громов.

За його словами, російські окупанти завдали авіаударів в районах пунктів Долина, Дібрівне, Гусарівка та вдарили ракетою по пункту Миколаївка. Також під удари РФ потрапили Харків, Мерефа, Чугуїв, Мосьпанове, Старий Салтів, Руська Лозова.

За інформацією Генштабу, окупанти, як і раніше, намагаються не допустити ЗСУ у бік державного кордону та формують у прикордонних областях угруповання зі строковиків та кадрових військових, які відмовилися в участі у боях на території України.

"В прикордонних районах з Україною на території Курської, Брянської, Бєлгородської областей противником розгорнуто угруповання військ прикриття державного кордону Російської Федерації", — сказав Громов.

За словами Громова, окупанти організували у Валуйках Бєлгородської області склади забезпечення військ РФ і так званий волонтерський штаб, звідки на тимчасово окуповану територію України Росія везе передачі окупантам, а у зворотному напрямку — викрадене в українців майно.

Читайте також

Російські ракети вночі 4 серпня вдарили по Немишлянському району Харкова

На початок