На Харківщині окупанти безуспішно застосовують розвідку — Генштаб

На Харківщині окупанти безуспішно застосовують розвідку — Генштаб

На Харківщині окупанти безуспішно застосовують розвідку — Генштаб
. facebook.com/GeneralStaff.ua

Неподалік Долини зазнала втрат та відступила російська диверсійно-розвідувальна група, а в напрямку Нова Гусарівка — Гусарівка розвідгрупою окупанти безуспішно намагалися уточнити позиції ЗСУ.

Про це зранку 31 липня повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

"[Окупант] вів повітряну розвідку БпЛА в районах Прудянки, Дуванки та Шаповалівки. В напрямку Нова Гусарівка — Гусарівка силами розвідувальної групи намагався уточнити розміщення позицій наших військ, успіху не мав, група відійшла. Безуспішно намагався застосувати диверсійно-розвідувальну групу неподалік Долини, зазнав втрат та відійшов", — йдеться у повідомленні.

Також російські загарбники продовжували обстріли Харківської області зі ствольної та реактивної артилерії, танків. Обстрілювали Харків, Слатине, Питомник, Черкаські Тишки, Федорівку, Петрівку, Рубіжне, Мосьпанове, Перемогу, Асіївку, Гусарівку, Чепіль, Андріївку, та Долину. Намагалися вести штурмові дії біля Дмитрівки, проте безуспішно.

З авіації окупанти вдарили поблизу Старого Салтова.

У Генштабі уточнили, що на Слобожанському напрямку армія РФ веде бої вздовж державного кордону України, постійно обстрілює позиції ЗСУ, щоб утримати зайняті позиції і не допустити наступ українських військових.

Читайте також

На Харківщині зенітники відігнали російський винищувач, який атакував штурмовики ЗСУ

На початок