В укриттях на зупинках Харкова зможуть перебувати до пів сотні людей — Терехов

В укриттях на зупинках Харкова зможуть перебувати до пів сотні людей — Терехов

В укриттях на зупинках Харкова зможуть перебувати до пів сотні людей — Терехов
. Модель зупинки з укриттям. Фото: t.me/ihor_terekhov

У Харкові розробляють перший екземпляр укриття, яким облаштують 25 зупинок громадського транспорту. Перебувати там зможуть до 50 людей.

Про це Суспільному 27 липня сказав Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Робимо перший екземпляр. Він розрахований на перебування до 50 людей. Стільки людей у нас на зупинках не буває, але такий розрахунок є, згідно з нормами та вимогами. Окрім цього, сьогодні ми говоримо з інтернет-провайдером, щоб на ці зупинки був під'єднаний інтернет, щоб у людей була можливість тримати зв'язок, щоб можна було у різних месенджерах розмовляти. Буває повітряна тривога, інші загрози – люди з телефонами, для них зв'язок є необхідністю", — сказав Терехов.

За словами Терехова, облаштувати першу зупинку планують впродовж двох тижнів.

"10-12 днів — і поставимо першу таку зупинку. Не буду казати, де. На сьогодні нам потрібно десь 25 локацій — це перша черга таких зупинок. Там, де ми бачимо велике скупчення людей, які чекають на громадський транспорт", — сказав Терехов.

Зводити укриття будуть за гроші з міського бюджету, але скільки це коштуватиме, Терехов не сказав: "Це робить місто, ми розробили таку модель. Про кошторис та виробника сьогодні говорити не будемо".

Що відомо

  • Безпечні від російських обстрілів зупинки зведуть із залізобетону, повідомляв Харківський міський голова Ігор Терехов. Вони будуть розташовані поряд із павільйонами зупинок. У разі загрози артилерійського обстрілу там можна буде сховатися та перечекати повітряну тривогу.
  • Внаслідок обстрілів російської армії протягом 20 липня у Харкові на зупинці загинули троє людей. Через ранкові обстріли Харкова російськими окупаційними військами міська влада просить жителів за можливості не користуватися наземним транспортом вранці.
  • У Чугуєві почали облаштовувати укриття в місцях масового скупчення людей в центрі міста.
На початок