"Тиск на емоції": Зеленський — про російські удари по Харкову

"Тиск на емоції": Зеленський — про російські удари по Харкову

"Тиск на емоції": Зеленський — про російські удари по Харкову
. Харків, травень 2022. Фото: Дар’я Слободенюк/Суспільне

Росія завдає ударів по Харкову та інших містах України не лише задля руйнування інфраструктури, але й для того, щоб чинити тиск на населення.

Про це у вечірньому відеозверненні 25 червня сказав президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні почався п’ятий місяць повномасштабної війни. Окупанти збиралися на п’ятий день захопити більшу частину нашої держави, а змушені на п’ятий місяць влаштовувати ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює. Це такий етап війни. Складний морально, складний емоційно, коли знаємо, що у ворога все одно нічого не вийде, коли розуміємо, що все одно зможемо захистити нашу державу, але не відчуваємо часових рамок цього, не відчуваємо, скільки ще ударів, втрат, зусиль буде, перш ніж ми побачимо, що перемога вже на горизонті, на нашому горизонті", — сказав Зеленський.

За його словами, для цього військові РФ і завдають ударів по містах, у тому числі по Харкову.

"Артилерією, мінометами по прикордонних районах нашої держави, по прикордонних районах Чернігівської, Сумської областей, по Харкову, по Дніпропетровщині. Це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей", — сказав президент.

Що відомо

  • Протягом останніх тижнів окупанти обстрілюють Харків балістичними ракетами з території Російської Федерації, розповів перший заступник керівника Київської окружної прокуратури Харкова Сергій Шевцов.
  • Про посилення обстрілів говорив і мер Харкова Ігор Терехов.

Читайте також

Терехов назвав райони Харкова, які постійно обстрілює армія РФ

"Стріляє хаотично": Голова громади розповів, з якої зброї армія РФ б’є по Дергачівщині

Ракетний удар РФ по центру Харкова 24 червня: фото наслідків

На початок