Збройні сили України "підрізають Ізюм з заходу" — Арестович

Збройні сили України "підрізають Ізюм з заходу" — Арестович

Збройні сили України "підрізають Ізюм з заходу" — Арестович
. Суспільне Харків

Збройні сили України "підрізають Ізюм з заходу", щоб послабити наступ російських окупантів на Слов'янському напрямку.

Про це в ефірі програми "Фейгин Live" 15 червня повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

"В районі Ізюма — цікаві зміни. Наші війська підрізають Ізюм з заходу, рухаються до Ізюма — створити загрозу, як мінімум змусити перекинути сили, дістати артилерією постачання, угруповання російської артилерії, яка стоїть північніше, у районі Кам’янки, періодично рухаючись і працюючи по наших військах, нав’язати їм контрбатарейну боротьбу, таким чином послабити тиск від Ізюма на Слов’янськ. Такі дії ми можемо собі дозволити. Ми не можемо собі ще дозволити поки перерізати, але відволікати, змушувати розвертатися, вводити резерви раніше, ніж планувалося — можемо. Це дуже сильно", — сказав Арестович.

Він також повідомив, що армія РФ продовжує тиснути на ЗСУ на півночі Харківщини: "Як і раніше, тиснуть з півночі Харківської області, намагаються відтискати нас у бік Харкова".

Раніше про рухи Збройних сил України біля Ізюма повідомляв представник Ізюмської міської ради Максим Стрельник. Генеральний штаб ЗСУ офіційно цієї інформації не надавав.

Що відомо

  • Армія РФ зосереджує зусилля на продовженні наступу в напрямку Ізюм — Слов’янськ, безрезультатно штурмувала території у напрямку села Довгеньке, на Бахмутському напрямку наростила угруповання окупантами з району Куп’янська і стримує ЗСУ у бік кордону на півночі Харкова, повідомив 15 червня Генштаб ЗСУ. У Бєлгороді для лікування поранених окупантів залучають медиків з інших регіонів держави-агресора.
На початок