Армія РФ відправила на Бахмутський напрямок підкріплення з окупованого Куп'янська

Армія РФ відправила на Бахмутський напрямок підкріплення з окупованого Куп'янська

Армія РФ відправила на Бахмутський напрямок підкріплення з окупованого Куп'янська
. Вільхівка, травень 2022 року. Фото: t.me/synegubov

Батальйонно-тактичну групу, яка дислокувалася в районі тимчасово окупованого Куп'янська, РФ перекинула на Бахмутський напрямок.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ у вечірньому зведенні 15 червня.

"На Бахмутському напрямку противник наростив угруповання батальйонною тактичною групою зі складу оперативного резерву, що була передислокована до Первомайська з району Куп’янська. В райони населених пунктів Комишуваха та Попасна, після відновлення боєздатності, введено окремі підрозділи 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу", — сказано у повідомленні.

За даними Генштабу, на Слов’янському напрямку основні зусилля РФ зосереджує на продовженні наступу на напрямку Ізюм — Слов’янськ.

"Ворог безуспішно вів штурмові дії на напрямку Довгеньке (Ізюмщина — ред.) — Краснопілля (Донецька область — ред.). Противник намагався покращити тактичне положення в районі населеного пункту Долина (Донецька область — ред.). Українські воїни дали рішучу відсіч та змусили окупантів відійти", — повідомили у Генштабі.

На Харківському напрямку основні зусилля РФ зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, та недопущенні виходу ЗСУ на кордон України на північ від Харкова.

"За наявною інформацією, в місті Бєлгород та області здійснюється додаткове залучення медичних працівників з інших регіонів російської федерації для роботи з пораненими військовослужбовцями. Все це свідчить про значні втрати російських окупантів", — йдеться у повідомленні Генштабу.

Читайте також

Армія РФ завдала авіаударів поблизу двох сіл на Харківщині — Генштаб

На початок