Російські війська продовжують нарощувати сили на Слобожанському напрямку — Генштаб

Російські війська продовжують нарощувати сили на Слобожанському напрямку — Генштаб

Російські війська продовжують нарощувати сили на Слобожанському напрямку — Генштаб
. Суспільне Харків

Російські окупаційні війська найбільш активні — на Слобожанському та Донецькому напрямках.

Про це 6 травня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Ворог наносить ракетні удари по об’єктах транспортної інфраструктури та житловим районам населених пунктів нашої Держави", — повідомив Генштаб.

Окремі російські підрозділи продовжують прикривати українсько-російський кордон в Брянській, Курській та Бєлгородській областях та проводять інженерне обладнання позицій поблизу пунктів перетину кордону. Окупанти намагалися наступати у напрямку села Нова Дмитрівка під Ізюмом, але не мали успіху, вказує ЗСУ.

"На Слобожанському напрямку ворог продовжує нарощування угруповання військ. З району населеного пункту Уразово Бєлгородської області на територію України здійснює переміщення підрозділів зі складу Східного військового округу", — зазначає Генштаб.

Противник блокує окремі віддалені населені пункти Харківської області, повідомляють в ЗСУ, та систематично обстрілює позиції української армії.

"Наші війська також несуть втрати", — Арестович

На брифінгу 6 травня радник керівника Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські окупанти зосереджують найбільші зусилля на напрямку від Ізюма на Краматорськ та Слов'янськ, а також в районі Попасної і Сєвєродонецька, проте просунутися їм не вдається.

"Наші війська ведуть оборонну операцію, яка відбувається успішно для нашої сторони, хоча і чималою ціною. Наші війська також несуть втрати, і єдиною втіхою для нас є те, що ворог несе втрати набагато більші", — сказав Арестович.

Арестович також зазначив, що на Харківському та Херсонському напрямках війська ЗСУ "дещо просунулися". "Там ми маємо тактичний успіх, яскравий приклад звільнення нашої землі від ворога. Цей тактичний успіх, за певних умов, може перерости в оперативний і допомогти нашим військам, які борються південніше", — додав радник керівника ОП.

Читайте також

ЗСУ відновили контроль над п'ятьма селами на Харківщині — Генштаб

На початок