Російські міста — більше не побратими Харкову — міський голова

Російські міста — більше не побратими Харкову — міський голова

Російські міста — більше не побратими Харкову — міський голова
. Суспільне Харків

Російських міст Бєлгорода, Нижнього Новгорода, Санкт-Петербурга, Новосибірська та Москви більше немає серед побратимів Харкова.

Перелік міст Російської Федерації, що вдерлася в українські регіони та продовжує обстрілювати Харків, прибрали з сайту Харківської міськради, повідомив 27 квітня Харківський міський голова Ігор Терехов.

"У Харкова, який вже 63 день піддається цілодобовим бомбардуванням, не може бути побратимів у країні-агресорі. Тим більше, не може бути містом-партнером Москва, в якій і народжувалися плани зі знищення України та геноциду українського народу", — йдеться у зверненні Терехова.

Міський голова також повідомив, що Харків позбудеться топонімів, пов'язаних з Росією, і дасть вулицям імена захисників міста та України.

Що відомо

  • Від російських обстрілів на Харківщині, за даними поліції на 27 квітня, загинули 596 цивільних жителів, серед яких 26 дітей. З 24 лютого не було дня без російських обстрілів Харківщини. Понад 2 тисячі житлових будинків у Харкові зруйновані обстрілами. Люди, які залишилися без житла і не виїхали з Харкова, живуть у метрополітені, в інтернатних закладах.
На початок