Золочівська та Солоницівська громади Харківщини під обстрілами: є загиблий та поранені

Золочівська та Солоницівська громади Харківщини під обстрілами: є загиблий та поранені

Золочівська та Солоницівська громади Харківщини під обстрілами: є загиблий та поранені
. Золочівська громада. Фото надане Віктором Коваленко

15 квітня російські війська продовжили обстріли Золочівської громади та території Харківського (колишнього Дергачівського) району.

Як повідомив Суспільному голова Золочева Віктор Коваленко, окупанти обстріляли села Уди, Лютівка та Олександрівка.

"З 4 до 5 ранку дуже сильно обстріляли село Уди. Там декілька будинків розбиті й дуже пошкоджене сільськогосподарське підприємство. Тварин дуже побило. Уранці й практично цілий день з території Росії артилерія та "Гради" обстрілювали село Лютівка. Пожежа у школі і дуже пошкоджене сільськогосподарське підприємство й техніка на його території. Також обстріляли Олександрівку, але, на щастя, там без серйозних пошкоджень", — повідомив Коваленко.

За його словами, загинув 51-річний чоловік, поранення отримав староста одного з округів.

"Вийшов із погреба подивитися — й саме під вибух, осколок влучив у спину, біля нирки. Також є один поранений — староста Олександрівського старостинського округу. Йому осколок влучив у лікоть. У самому Золочеві сьогодні більш-менш тихо", — повідомив Коваленко.

Внаслідок обстрілу загинув житель Солоницівської громади, ще двоє поранені, повідомило Суспільному джерело у міській владі.

"Один загиблий. Снаряд впав на подвір'я будинку, ще двоє людей поранило внаслідок обстрілу", — повідомив співрозмовник.

Що відомо

  • Золочівська та Дергачівська громади регулярно піддаються обстрілам російських військ. Частина Дергачівської громади з початку вторгнення частково окупована.
На початок