Російський снаряд влучив у будинок у Харкові: сімох мешканців врятували

Російський снаряд влучив у будинок у Харкові: сімох мешканців врятували

Російський снаряд влучив у будинок у Харкові: сімох мешканців врятували
. Харків, наслідки обстрілів, 9 квітня 2022 року. Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

9 квітня російські військові завдали ракетного обстрілу по одній з п'ятиповерхівок на Павловому Полі. Будинок зазнав значних ушкоджень, сімох людей бійці ДСНС врятували та ще вісьмох евакуювали.

Внаслідок ракетного обстрілу, ніхто з мешканців будинку не зазнав поранень, повідомили в обласному управлінні рятувальників.

"Сильний дуже вибух, усе трясеться. У мене ще з минулого разу були балконне скло й вікно одне вибите, сьогодні це ж вікно, що було розбите, добилося", — розповіла Суспільному жителька будинку Тетяна Тверська.

Район періодично обстрілюють, розказав Суспільному Роман.

"Пробило навіть підвал, немає вікон. Вибух був такий, що в моєму домі, а він розташований на відстані близько кілометра, дрижали стіни. Останні два дні без зупинки обстрілюють, мінометами розбили той район, який за водоймою, вчора почалося з 9 ранку, і до 14 бомбили без зупинки", — говорить Роман.

Наслідки ракетного обстрілу Харкова: на Павловому полі зруйновано будинок, врятували 7 мешканців
Харків, 9 квітня 2022 року. Фото: Сергій Козлов

"Це було місто, в якому просто хотілося жити. Ми жили і раділи, але прийшли ці фашисти кляті з Росії... Будемо сподіватися, що Путін скоро помре, і в нас знову буде мир", — каже Роман.

Читайте також

За добу Харків обстріляли 50 разів — Штаб оборони

На початок