"Плани є, але вони не зможуть їх виконати": Арестович про спробу РФ взяти Харків

"Плани є, але вони не зможуть їх виконати": Арестович про спробу РФ взяти Харків

"Плани є, але вони не зможуть їх виконати": Арестович про спробу РФ взяти Харків
. Фото ілюстративне. Збитий російський винищувач. Харків. Березень 2022 року. Фото: t.me/natsionalKharkiv

Російські війська перегруповуються та планують захопити Харків. Сил для цього у них не вистачить, вважає радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

Про це він сказав в ефірі "Фейгин Live" ввечері 4 квітня.

"Плани у них є, але я дуже сильно сумніваюся, що вони зможуть їх виконати. Інша справа, що обстріли Харкова тривають і триватимуть, і всієї України… Але взяти Харків — невирішальна задача. Йде перегрупування й спроба сколотити з цього хоч щось боєздатне", — сказав Арестович.

За словами Арестовича, російським військовим потрібно не менше двох тижнів, щоб зібрати сили для наступу.

"Там перемішані мєнти, Росгвардія, десантники, морська піхота, навчальні підрозділи, ще щось. І всі на різній стадії — деякі розгромлені та ледь-ледь, інші — щойно прибули з території Росії і не розуміють специфіки, але з жахом дивляться на співслужбовців, треті кажуть — ми якби так, але насправді ні", — говорить Арестович.

Російські окупанти хотіли захопити Харків на початку війни — зробити їм це не вдалося, сказав Арестович.

"Спроби такі ідіотські у них, можливо, є, але це зайвий раз показує, наскільки вони невірно оцінюють інформацію. Такого угруповання, яке мало взяти Харків на початку, вони вже не зберуть ніколи. А якщо не взяла та, то нова не візьме точно. Харків, який вже навчився воювати, підготувався до оборони, зберіг зв’язок з великою землею, де вже салони краси відкриваються, жителі готові до всього, формуються нові загони тероборони", — сказав Арестович.

Що відомо

  • Про спробу російських окупантів оточити угруповання Об'єднаних сил та оволодіти Харковом повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник 4 квітня.
  • РФ намагається залучити до бойових дій в Україні ешелони з Далекого Сходу.
  • Найактивніші військові дії на Харківщині нині в Ізюмі та його околицях, до Харкова ворог підступитися не може, говорить голова ОВА Олег Синєгубов.
На початок