У Харкові внаслідок російських обстрілів пошкодило будівлі ХАІ — є поранений

У Харкові внаслідок російських обстрілів пошкодило будівлі ХАІ — є поранений

У Харкові внаслідок російських обстрілів пошкодило будівлі ХАІ — є поранений
. Національний аерокосмічний університет. Фото: x-vymir.com/Геннадий Копейка

Снаряди російської армії 28 березня прилетіли на територію Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Уламком поранило перехожого.

Про це повідомили у Telegram-каналі вишу.

"Станом на 28 березня 2022 року в університеті під час чергового обстрілу зазнали пошкоджень будівля манежу і ДМС-3 (пошкоджено скло у деяких приміщеннях), був поранений чоловік, який у свій вільний час проходив поруч із вказаними будівлями", — йдеться у дописі.

Про обстріли вишу також написав голова Харківського альпклубу Геннадій Копейка та закликав випускників вишу долучитися до відновлення будівель. Манеж — будівля ХАІ, яку пошкодило обстрілом, де розташований скеледром.

"Сьогодні "прилетіло" до моєї Альма-матер — Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". У 1980-х ми з друзями зробили в ХАІ скеледром — один із перших у Харкові. Пізніше альпіністи зробили скелелазний стенд у спортивному манежі ХАІ. Хайовці та альпіністи-висотники відгукніться, потрібна допомога у відновленні", — написав Копейка.

28 березня в університеті поновили дистанційне навчання. У виші зазначають, що нині удосконалюють розподіл гуманітарної допомоги (у тому числі гарячої їжі) серед тих, хто перебуває у бомбосховищах.

Що відомо

  • 28 березня два виші Харкова анонсували про повернення до режиму дистанційного навчання: Каразінський університет та ХПІ.
  • Харків та околиці за добу обстріляли з артилерії 59 разів. Ядерна установка у Харкові зазнала серйозних пошкоджень через обстріли РФ.
На початок