"Закривши небо, врятуємо сотні життів": Терехов звертається до міст-побратимів

"Закривши небо, врятуємо сотні життів": Терехов звертається до міст-побратимів

"Закривши небо, врятуємо сотні життів": Терехов звертається до міст-побратимів
. Розбита техніка РФ на околиці Харкова. Фото: Макс Левін/Facebook

Харківський міський голова Ігор Терехов підтримує позицію президента України Володимира Зеленського про запровадження безполітної зони над Україною для російської військової авіації.

Про це він сказав у національному ефірі ввечері 5 березня.

"Я теж звернуся до мерів наших міст-побратимів з тим, щоб усі підтримали закриття неба. Закривши небо, ми врятуємо не одну сотню життів", — сказав Терехов.

За його словами, підрахувати збитки від бомбардувань російської авіації у Харкові поки неможливо.

"У нас щохвилини йдуть обстріли. Розбомбили сьогодні "Уніфехт"… Те, що сьогодні твориться, це геноцид проти українського народу! Так, ми підраховуємо будинки, стільки-то на сьогоднішню хвилину, а поки ми з вами розмовляємо — повітряна тривога і літають літаки, бомблять мирні квартали міста Харкова. Зараз говорити про збитки — зарано, потрібно буде говорити про збитки після нашої перемоги", — сказав Терехов.

"Звісно, ми будуємо плани — як відродити місто. І я пообіцяв усім харків'янам, що ми відродимо Харків з попелу, того, що зараз наш російський агресор робить з містом Харковом. Харків відбудується, відродиться, і буде таким само гарним або навіть ще гарнішим, ніж був", — упевнений міський голова.

Читайте також

НАТО дало "зелене світло" для бомбардувань з боку РФ, відмовившись закрити небо — Зеленський

На початок