У Харкові вирішили додатково виділити кошти на боротьбу із коронавірусом

У Харкові вирішили додатково виділити кошти на боротьбу із коронавірусом

У Харкові вирішили додатково виділити кошти на боротьбу із коронавірусом
.

На закупівлю медичного обладнання, захисних масок і костюмів для лікарів Харкова вирішено виділити 40 млн грн з резервного фонду.

Таке рішення ухвалили сьогодні, 22 березня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє кореспондент Суспільного.

Ці гроші зокрема підуть на закупівлю 20 апаратів штучного дихання в Німеччині, мільйон масок і засоби захисту лікарям, сказав журналістам перший заступник міського голови Ігор Терехов.

"Ми сьогодні виділили кошти у розмірі 40 млн грн, які підуть перш за все на закупівлю 20 ШВЛ. Вартість кожного ШВЛ — 1 млн 200. Ці ШВЛ ми знайшли у Німеччині, і після оплати ми у найкоротші терміни отримаємо у місто Харків ці ШВЛ. Вони теж дуже доброго класу, і вони нам дуже потрібні у наших медичних установах", — сказав Терехов.

"Місто Харків купує на гроші, які ми сьогодні виділили, 20 ШВЛ німецького виробництва, купує мільйон масок і купує повністю захисні костюми і засоби захисту для лікарів", — уточнив він.

Апарати штучного дихання надійдуть до лікарень Харкова, сказав Терехов.

"Вони будуть передані до усіх лікарень міста Харкова, які працюватимуть і визначені Міністерством і відповідним Департаментом охорони здоров'я міста Харкова", — додав Терехов.

Як відомо

  • Раніше у Харкові виділили 20,5 млн грн на боротьбу із коронавірусом

Автор: Маргарита Дежкіна

На початок