Кошеня, врятоване у харківському метро, знайшло домівку

Кошеня, врятоване у харківському метро, знайшло домівку

Кошеня, врятоване у харківському метро, знайшло домівку
. Служба порятунку тварин

Кошеня, яке дістали з рейок харківського метрополітену, забрала додому харків'янка Ярослава Радюк. Про нову кішку вона мріяла після смерті власної два тижні тому.

Про врятовану тварину жінка дізналася з допису Суспільного в Instagram. Два тижні тому в неї померла кішка Тіна, з якою вона прожила 15 років.

"Вона прожила зі мною половину мого життя. І ходжу два тижні й кажу, що я хочу собі на новий рік подарунок — кицьку. Вчора побачила її у пабліку. По-перше, тому, що її назвали Тіною, вона впала мені у вічі. Думаю, кішка, як я й хотіла, ще і Тіною назвали. Думаю, точно, це моя доля", — розповіла Суспільному Ярослава.

Харків'янка зателефонувала до Служби порятунку тварин, щоб забрати кошеня.

"Я рази два дзвонила, чи ніхто за нею не телефонував, дівчина каже: "Ні, ви перша зателефонували, це, напевно, точно ваша кицька", — згадує Радюк.

Кошеня, врятоване у харківському метро, знайшло свою домівку
Кошеня, врятоване у харківському метро, назвали Мішель. З особистого архіву Ярослави Радюк

Вдома на кошеня чекала чотирирічна донька Ярослави Аліса. Тварині дали нове ім'я — Мішель.

"Вона з таким інтересом все спостерігає, за усім дивиться, лазить, в іграшках дитячих, дуже грайлива. Я от пальчиками до неї стукаю, вона за ними бігає. Приходить на ручки, дається гладити, береш її на руки — вона муркотить. Безумовно, лагідна, ніжна. Дуже класна", — каже Ярослава.

Разом з донькою та кошеням планує наряджати новорічну ялинку.

"У мене попередня кішка нічого не чіпала. У п'ятницю чи суботу буду наряджати ялинку, іграшки хоч і пластмасові, не б'ються, але, думаю, що Міші (Мішель) теж буде цікаво, буде у захваті від цього", — говорить власниця кота.

Що відомо

  • Кошеня понад пів доби просиділо на рейках на станції метро "Армійська", його дістали волонтери та правоохоронці за допомогою сачка. У підземці припускають, що тварина могла потрапити через двері у вестибюлі, або впало під час перевезення пасажиром.

Читайте також

"З вадою не потрібен". Історія Сільвера, покинутого собаки з харківського притулку

На початок