Кадрові рішення в Харківській облраді: стало відомо, хто замінив Малиша

Кадрові рішення в Харківській облраді: стало відомо, хто замінив Малиша

Доповнено
Кадрові рішення в Харківській облраді: стало відомо, хто замінив Малиша
. Харківська облрада

На посаду заступника голови Харківської облради обрали 28-річного депутата фракції "Опозиційна платформа — За життя" Богдана Мальованого.

Під час таємного голосування його підтримали 71 депутатів, "проти" — 19.

"Я працюю на теперішній час керівником філії "Укрдержбудекспертизи" у Харківській області. Депутатом обраний вперше у цьому скликанні. Раніше мандатів не мав", — сказав Мальований журналістам.

Депутатом облради Мальований став вперше у 2020 році. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "Право". Народився у місті Бахмут Донецької області.

На питання, що входитиме до його посадових обов'язків, відповів так: "Розподілу ще немає, але, як я сподіваюсь, це будуть питання будівництва, у якому я працюю та розуміюсь у цьому питанні, житлово-комунальному господарстві та питання екології".

Призначення Мальованого — ініціатива голови облради Тетяни Єгорової-Луценко.

"Я вважаю його молодим, перспективним, досвідченим. За фахом він юрист, я також юрист. Я думаю, що робота наша буде плідною. А у разі, якщо не буде плідною, будемо ініціювати заміну", — сказала після сесії Єгорова-Луценко.

Що відомо

  • Харківська облрада на черговій сесії 25 листопада підтримала звільнення Андрія Малиша з посади заступника голови облради.
На початок