На Харківщині зайняті 52% ліжок для пацієнтів з COVID-19

На Харківщині зайняті 52% ліжок для пацієнтів з COVID-19

На Харківщині зайняті 52% ліжок для пацієнтів з COVID-19
. Суспільне Харків

1568 з 3015 ліжок, відведених для пацієнтів з коронавірусною хворобою у Харківській області, зайняті.

Про це на сесії Харківської облради 23 вересня повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк, передає кореспондент Суспільного.

"Госпітальна база, яка визначена розпорядженням керівника робіт національного рівня — міністра охорони здоров'я — складає 13 лікарень на території області. Хочу зазначити, що вся госпітальна база є єдиною для всіх мешканців як міста, так і районів області, тому ми використовуємо всі ті потужності, які сьогодні є. Зазначаю, що на сьогоднішній день загальна кількість ліжок госпітальної бази становить 3015 ліжок першої і так званої другої хвиль лікарень, які працюють з COVID. Зайнято з них 1568 — фактично це трохи більше 50% заповненості всіх ліжок", — сказав Черняк.

"Харківщина на сьогоднішній день має певний антирекорд по захворюваності, станом на ранок за добу підтверджено 839 осіб, які захворіли. Але хочу зазначити, що у попередню хвилю пікові показники були удвічі вищі ніж зараз", — сказав Черняк.

"Ліжок з централізованою подачею кисню у визначеній базі — 2010. З них — пацієнтів, які потребують кисневої терапії,— 923 особи. Показник високий, але виходячи з показників захворюваності, найгостріша ситуація складається в обласному центрі зі зрозумілих причин: концентрація населення, недотримання карантинних заходів і обмежень", — додав він.

В останні дні Харківщина серед регіонів лідирує за кількістю випадків COVID-19 за добу.

Читайте також

На Харківщині вперше за чотири місяці понад 800 випадків COVID за добу

На початок