Почесне звання Кернесу: у міськраді підготували зміни до положення

Почесне звання Кернесу: у міськраді підготували зміни до положення

Почесне звання Кернесу: у міськраді підготували зміни до положення
. Суспільне Харків

У Харківській міській раді планують передбачити можливість присвоєння звання Почесного громадянина міста Харкова посмертно у виключних випадках обраним на посаду міського голови.

Проєкт Положення про звання "Почесний громадянин міста Харкова" опублікував депутат Харківської міськради Ігор Черняк.

До пункту 1.4. Положення додали речення: "У виключних випадках звання "Почесний громадянин міста Харкова" може бути присвоєно посмертно особам, які були обрані на посаду Харківського міського голови".

За інформацією Черняка, питання винесуть на сесію 24 лютого. Розпорядження про скликання сесії та порядку денного на сайті Харківської міськради поки немає.

Що відомо

  • Геннадій Кернес помер 16 грудня внаслідок ускладнень коронавірусу. Його поховали на цвинтарі №2, церемонія прощання відбулася 23 грудня в Оперному театрі.
  • Після смерті Кернеса секретар міськради Ігор Терехов заявив, що на розгляд винесуть питання про перейменування вулиці або проспекту на честь Кернеса, пам'ять мера також можуть увічнити у назві станції метро, обговорюється питання створення пам’ятника Кернесу.
  • Про необхідність внесення змін до Положення про звання "Почесний громадянин міста Харкова" після смерті Кернеса секретар міськради Ігор Терехов повідомив наприкінці грудня. Він зазначав, що міська влада діятиме поступово, "є час до травня".
Читайте також: Харківська міськрада ухвалила рішення про увічнення пам'яті Кернеса

На початок