Опера у планетарії, екскурсія ботсадом, стендап та концерт української пісні. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Опера у планетарії, екскурсія ботсадом, стендап та концерт української пісні. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Вулиця, місто, Дніпро
Проспект Дмитра Яворницького у Дніпрі. Суспільне Дніпро

Суспільне зробило добірку інформації про те, куди можна піти у Дніпрі цими вихідними. 8 та 9 червня на містян чекають цвітіння троянд та екскурсія в ботсаду, лекція з настільних ігор, стендап, опера у планетарії, концерт.

Екскурсія ботсадом

У суботу дніпрян та гостей міста запрошують відвідати ботанічний сад. На відвідувачів чекатимуть екскурсії садом, можна насолодитися цвітінням троянд, зробити фото у мальовничих локаціях.

Для дітей проведуть майстер- клас з виготовлення метеликів, а на любителів квітникарства чекає великий обмін рослин. Оранжерея та теплиця також працюватимуть.

Коли: 8 червня, з 10:00 до 16:00.

Де: вул. Бронетанкова, 1А.

Вхід: квиток для дорослих 45 грн, для дітей 15 грн.

Теорія (настільних) ігор

У суботу дніпрян запрошують на пізнавально-розважальний захід "Теорія (настільних) ігор". На заході буде присутній представник інтернет-магазину настільних ігор Даніїл Перфілов, який поділиться своїми знаннями про різноманітні настільні ігри, їхні правила, історію створення та особливості, які роблять кожну гру унікальною.

Коли: 8 червня о 13:00.

Де: вулиця Наукова, 13.

Вхід: безплатний.

Стендап на даху

Також для гостей та жителів міста влаштують стендап вечір на даху. Учасники заходу почують нові жарти від місцевих коміків та зможуть помилуватися видом на центр Дніпра.

Коли: 8 червня з 18:00.

Де: площа Троїцька, 5а.

Вхід: 400 гривень, військовим вхід безоплатний.

Космічна опера

Дніпряни та гості міста зможуть дізнатися про планети Сонячної системи під симфонічну сюїту "Планети" Густава Хольста, опус 32, частина композицій якої була аранжована наново.

Коли: 9 червня з 19:00.

Де: узвіз Крутогірний, 10.

Вхід: від 170 до 320 гривень за квиток.

Концерт "Співає Україна"

Також у неділю містян запрошують на концерт української пісні у Дніпровській філармонії. Гості заходу зможуть почути автентичні пісні зі Слобожанщини, Наддніпрянщини, Закарпаття, Волині, Буковинаи та Галичини.

Коли: 9 червня о 18:00.

Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вхід: від 150 до 250 гривень.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок